Трава, яку часто курить, та амфетамін — чималий “наркотичний набір” водія, що порушив ПДР у Львові (фото)

У наркотичному сп’янінні і з набором речовин схожих на наркотичні — все це про водія, якого зупинили патрульні. Минулої ночі на перехресті вулиць Листопадового Чину та Богдана Лепкого патрульні 2 батальйону зупинили, за порушення правил дорожнього руху, водія на автомобілі “BMW 318”. При спілкуванні з 24-річним чоловіком, інспектори виявили ознаки наркотичного сп’яніння. Від перевірки на тверезість водій відмовився у присутності свідків. На нього винесли постанову за порушення ПДР та склали протокол за керування під впливом наркотичних речовин.

Згодом, згідно зі ст. 34 Закону України про Національну поліцію, патрульні запропонували затриманому пройти поверхневу перевірку, на що водій погодився. Під час процедури у громадянина виявили три пакетика подрібненої зеленої речовини рослинного походження, дев’ять пакетиків речовини рослинного походження неподрібненої, а також, дев’ять згортків порошкоподібної речовини білого кольору.

Водій пояснив, що речовини рослинного походження — трава, яку він часто курить, а порошкоподібні речовини білого кольору — амфетамін.

На місце події викликали слідчо-оперативну групу Галицького відділу поліції, яка вилучила речовини для експертизи у присутності свідків.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!