Трьох поранених на Рівненському полігоні прооперують у Львові (відео)

Опубліковано 11 Липня 2018 о 16:56

Троє військовослужбовців, які були поранені 6 липня ц.р. на Рівненському полігоні від вибуху міномета “Молот” й одразу ж доставлені у львівський військовий госпіталь, перебувають у задовільному стані, при свідомості та пам’яті. Загроза їхньому життю минула, повідомили лікарі Військово-медичного клінічного центру Західного регіону. Детальніше про це знають кореспонденти Радіо Свобода.

Сьогодні, 11 липня, поранених переведуть у терапевтичне відділення, а наступного тижня на них чекатимуть складні операції. Медики видалять осколки з тіла і головного мозку. Наразі ж лікарі не дають жодних прогнозів щодо подальшого стану здоров’я та, зокрема, щодо того, чи зможуть військовослужбовці продовжити службу.

Нагадаємо, 6 липня близько 5:45, під час виконання навчально-бойових завдань на Рівненському полігоні вибухнув міномет «Молот». Внаслідок трагедії загинули 3 військових, 9 зазнали різних поранень, троє з них перебувають на лікуванні у Львові. Причиною вибуху попередньо називають порушення заходів безпеки і неналежний стан самого міномета.

 

 

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM