Три п’’яні бійки: на львівській виборчій дільниці кілька чоловіків вчинили дебош (відео)

Опубліковано 1 Квітня 2019 о 14:40

На одній з дільниць у Личаківському районі, нетверезі виборці вирішили з’ясувати стосунки і там таки розпочали бійку. Про це вчора, 31 березня, під час відеомарафону «Львівщина обирає Президента», який відбувався у Львівському прес-клубі, повідомив довірена особа у Львівській області кандидата в Президенти України Ю. Дерев’янка Андрій Романчак, — пише видання “Щоденний Львів”.

— На моїх очах два п’яних і не зовсім адекватних чоловіки вирішили побитися просто на дільниці. І тендітна, але мужня дівчинка кинулася їх розтягувати. Цих людей вивели за межі дільниці, — розповів він. Андрій Романчак сказав, що на цій дільниці таких випадків сталося аж три.

Інших надзвичайних ситуацій, за словами начальника прес-служби ГУ ДСНС України у Львівській області, підполковника служби цивільного захисту Віталія Туровцева не сталося.

— На всіх дільницях були присутні наші представники. Крім того, 785 рятувальників та 245 одиниць техніки перебували на бойовому чергуванні. На щастя, подій, пов’язаних з виборами, не було. Але пожеж, які не мають стосунку до виборів і у Львові і в області було достатньо, — повідомив він.

 

загрузка...

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM