Центри зайнятості Львівщини надаватимуть тільки дистанційні послуги

Опубліковано 14 Серпня 2020 о 17:15

З 17 серпня у центрах зайнятості Львівщини надаватимуть тільки дистанційні послуги. Про це пише пресслужба ЛОДА, інформує Четверта студія.

Як йдеться у повідомленні, Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на засіданні 13.08.2020 року дійшла висновку віднести Львівську область до помаранчевої зони, а місто Самбір — до червоної.

Відтак, із 17 серпня 2020 року для запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 спеціалісти базових центрів зайнятості та філій Львівського ОЦЗ будуть надавати клієнтам тільки дистанційні послуги. Окрім того, скасовуються всі масові заходи для населення та працедавців, зокрема семінари, тренінги, круглі столи, зустрічі, наради, міні-ярмарки вакансій тощо.

Читайте також:   На Львівщині за час карантину померли 555 хворих на коронавірус

Установлені обмеження візитів безробітних до центрів зайнятості з метою пошуку роботи: у період карантину розмова з кар’єрним радником у телефонному режимі прирівнюється до відвідування, а про наявність прийнятних пропозицій працевлаштування спеціалісти інформуватимуть безробітних засобами електронного або телефонного зв’язку.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM