Ціна життя: на Хмельниччині судять чоловіка, який замовив вбивство за 2100 доларів

На Хмельниччині перед судом постане чоловік, який замовив вбивство підприємиці. Про це сьогодні повідомили у пресслужбі обласної поліції.

Зазначається, що, у квітні цього року слідчі ГУНП у Хмельницькій області, спільно з працівниками УСБУ, під процесуальним керівництвом Хмельницької обласної прокуратури, попередили вчинення вбивства на замовлення і затримали замовника.

Правоохоронці отримали інформацію, що 49-річний мешканець Буковини запланував вбивство своєї колишньої співмешканки і шукає виконавця. Встановлено, що замовник мав тривалий конфлікт з потерпілою. Життя 46-річної жінки зловмисник оцінив у 2100 доларів США, — йдеться у дописі.

З метою попередження особливо тяжкого злочину правоохоронці зімітували зникнення та вбивство жінки, аби «виконавець» зміг надати замовнику докази виконаного замовлення.

Замовника правоохоронці затримали в Кам’янці-Подільському в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України одразу під час передачі «кілеру» коштів за виконану роботу.

Наразі, досудове розслідування в рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 1 ст. 14, п. 11, 12 ч. 2 ст. 115 (вбивство на замовлення) Кримінального кодексу України, завершено. Слідчі вже скерували обвинувальний акт до суду.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!