Цьогорічний фестиваль «Ніч у Львові 2019» буде проходити під брендом «Ангелів»

Опубліковано 10 Липня 2019 о 16:26

Фестиваль «Ніч у Львові 2019» буде проходити з 12–14 липня у Львові. У цьому фестивалі щороку задіюються майже всі музеї міста. Цьогорічна програма передбачає також багато атракцій та подій.

У рамках культурно-розважального заходу у внутрішньому дворику Ратуші усі охочі зможуть «створити» собі ангелів. Відповідна «Майстерня Ангелів» буде діяти у співпраці з виставкою-антологією Павла Гудімова «Ангели». Про це сьогодні розповіли на брифінгу організатори фестивалю.

«Фестиваль „Ніч у Львові“ — це велика командна робота, до якої задіяне усе місто. Під час Фестивалю майже всі музеї міста, близько 50 установ, будуть працювати до ночі. Приємним є те, що будуть працювати й храми міста: вперше Собор Юра відкриває екскурсію їхніми балконами та будуть традиційні екскурсії хорами Гарнізонного храму. У Музеї народної архітектури і побуту можна буде побачити багато театралізованих дійств. У Національному музеї ім. А. Шептицького — майстер-класи і навіть діджей-вечірки, які раніше ми ніколи не проводили в рамках нашого фестивалю. Та й загалом на всіх локаціях буде багато цікавого, тому ми гостинно запрошуємо гостей та мешканців міста на „Ніч у Львові 2019“. Будемо шукати ангелів разом», — розповіла організаторка «Ночі у Львові» Марта Іванишин.

Фото: “Варта1”

Свого янгола-охоронця можна буде зробити з допомогою професійних художників та архітекторів у різних розмірах та техніці. Це може бути як щось дуже абстрактне, так і реалістичне. Немає ніяких меж у вираженні. Матеріали для виробів (дерево, текстиль, глина, пластилін і т. д.) та робоче місце надаються.

«Майстерня Ангелів» розрахована як для діток, так і для дорослих. Свої готові вироби учасники дійства матимуть змогу залишити на огляд до завершення «Ночі у Львові» на цій же локації.

Окрім того на фестивалі можна буде:

  • Впродовж 3 днів, з 16:00 по 21:00 год., у внутрішньому дворику Ратуші відбуватиметься мистецька акція, де усі бажаючі зможуть творити Ангелів. 
  • 12 липня, з 18:30 по 21:30 год. — лекція + майстер-клас «Моне, Мане і карімати» у музеї імені Андрея Шептицького (необхідна попередня реєстрація).
  • 12−13 липня відбудуться екскурсії з професійними екскурсоводами по Личаківському кладовищі в пошуках скорботних ангелів.
  • 13 липня, о 21:00 год. — перегляд хроніки 1929 року «Ангели Львова». Архівні зйомки, які ще жодного разу не були презентовані. Показ відбудеться тільки один раз.
  • 14 липня, о 22:00 год. — професійні перформери із студії Contemporary Dance Space Lviv створюють пластичне дійство під музику Святослава Луньова, яка відтворюється на виставці «Ангели» в Музеї Пінзеля.
  • Екскурсії до Гарнізонного храму! На гостей чекатимуть екскурсійні програми хорами та підземеллям храму, в рамках яких: можна дізнатися про минуле найбільшого храму міста; ексклюзивна нагода піднятись на хори, щоб роздивитись церкву з висоти та оглянути давній орган і його робочу систему; побачити вже відреставровану фреску XVIII ст., на якій зображена карта світу та багато інших речей; спробувати знайти вихід з найбільших підземель старого Львова; а також можна на власні очі побачити, як виглядав Львів у XIII, XV та XVIII ст.

Повну програму фестивалю можна переглянути ТУТ.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM