Цистерну, яка 6 днів тому перекинулася на Тернопільщині, нарешті витягнули (відео)

Опубліковано 3 Червня 2019 о 19:54

Завдяки зусиллям рятувальників, 01.06.2019 року, вдалося витягнути з кювету фуру “DAF”, що транспортувала газ “пропан-бутан”. Ліквідація цього ДТП тривала 6 днів, повідомляє Борщівський районний відділ Управління ДСНС у Тернопільській області. Про це пише “Терміново”.

Нагадаємо, що водій напівпричепу “DAF”, що перевозив цистерну зі скрапленим газом — пропан-бутан, не впорався з керуванням, з’їхав з проїжджої частини дороги та допустив перекидання автомобіля.

Аварія сталася 27 травня, о 04:50 год., на автодорозі Т-20-02 «Тернопіль–Скалат–Жванець», поблизу с. Ланівці, Борщівського району. По прибуттю на місце події, рятувальники з’ясували, що автомобіль у кюветі біля струмка, кабіна автомобіля деформована та знаходиться частково у воді, водій автомобіля травмований та госпіталізований каретою швидкої у Борщівську ЦРКЛ. 

Черговим караулом огороджено місце події на безпечній відстані, проведено попереднє розгортання. Спільно з представниками компанії “Інтергереском”, прийнято рішення про необхідність аналогічного газовозу із м. Львів для перекачки газу.

Також цистерну, впродовж п’яти днів, охолоджували. По прибуттю хімічного відділення АРЗ СП Управління, з допомогою приладу “Дозор”, здійснено хімічну розвідку із заміру випару цієї речовини із цистерни автомобіля.

Також на місце події представники компанії ТОВ “Інтергереском” залучили приватну компанію “Пропан-сервіс” для технічних робіт з перекачки скрапленого газу. 31.05.2019 р. автомобіль з цистерною, з допомогою автокрану XCMG QY75K, вдалося поставити на колеса та продовжити відкачку газу. 3.06.2019 р. автомобіль нарешті витягнули.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM