Туроператора “JoinUp” оштрафували на 1,5 млн грн за обман людей

Опубліковано 21 Червня 2019 о 17:58

Сьогодні, 21 червня, Антимонопольний комітет України оштрафував на 1,5 млн грн українського туроператора “JoinUp”. Про це повідомляє прес-служба АМКУ.

Йдеться про обман клієнтів та нечесну конкуренцію. В АМКУ пояснюють, що туроператор пропонував своїм потенційним клієнтам послуги авіакомпаній МАУ та «Роза вітрів», з якими у нього угод не було.

«Мова не лише про потенційну шкоду такого обману — у розпорядженні Комітету є звернення громадян, які постраждали, оскільки гарантія перельоту саме цими перевізниками була для них ключовою у виборі туроператора для відпочинку на курортах Єгипту та Туреччини», — зазначають в АМКУ.

В АМКУ додають, що це вже другий штраф для цього туроператора за рік. У січні компанію оштрафували на 68 тис грн за неправдиву рекламу стосовно «лідерства» компанії на ринку.

Туроператор “JoinUp”досить часто потрапляє у скандали саме через проблеми з авіаперевезеннями. Так, у травні цього року десятки львів’ян понад добу не могли вилетіти на відпочинок в Анталію, у Туреччині. А минулого року 200 людей, які мали летіти у Львів, застрягли в аеропорту Хургади в Єгипті.

загрузка...

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM