Твій пес – твоя відповідальність

Вчора, близько 21 години підлітка покусала собака на вулиці Драгана. Патрульні прибули на місце та побачили 14-річного заявника, який повідомив, що в дворі його будинку на нього накинулася собака та вкусила за руку. Інспектори встановили власницю тварини, яка проживає неподалік та дізналися, що тварина втекла з дому. Власниця не зареєструвала собаку, що є обов‘язковою вимогою утримання собак у місті Львові. На неї склали протокол за порушення правил тримання собак. Батьки дитини заяву вирішили не писати і після приїзду швидкої поїхали до медичного закладу.

Патрульна поліція Львова нагадує, що відповідальність за порушення правил тримання собак наступає за статтню 154 КУпАП:

Стаття 154. Порушення правил тримання собак і котів

Тримання собак і котів у місцях, де це заборонено відповідними правилами, чи понад установлену кількість, чи незареєстрованих собак, або приведення в громадські місця, або вигулювання собак без повідків і намордників (крім собак, у реєстраційних свідоцтвах на яких зроблено спеціальну відмітку) чи в невідведених для цього місцях

-тягне за собою попередження або накладення штрафу на громадян від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і попередження або накладення штрафу на посадових осіб – від трьох до п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Ті самі дії, що спричинили заподіяння шкоди здоров’ю людей або їх майну, а так само повторне протягом року вчинення порушення з числа передбачених частиною першою цієї статті –

тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від трьох до п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією тварин і на посадових осіб – від чотирьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!