У 2020 році “Ryanair” планує відкрити 18 нових рейсів, у тому числі зі Львова

Лоукостер “Ryanair” заявив, що планує на третину збільшити пасажиропотік з України в 2020 році. Для цього авіакомпанія має запустити один новий рейс вже цього року та ще 18 — наступного року, пише “DW”.

Влітку 2020 року, компанія має намір двічі на тиждень виконувати рейси “Харків–Варшава (Модлін)” і “Львів–Будапешт”. Також на вказаний період заплановане здійснення рейсів зі Львова в Будапешт, Познань, Вільнюс, з Києва — у Баден-Баден, Франкфурт Хан, Катовіце, Мадрид, Дюссельдорф, Нюрнберг, Валенсію, з Одеси — у Будапешт, Гданськ, Катовіце, Познань, Берлін, Вроцлав.

Крім того, з 21 грудня цього року, “Ryanair” запустить прямі рейси з Херсона до Кракова, які здійснюватимуться двічі на тиждень. Про це повідомив комерційний директор компанії “Ryanair” Девід О’Браєн на брифінгу з міністром інфраструктури України Владиславом Криклієм у Києві у вівторок, 15 жовтня.

За його словами, у 2020 році, “Ryanair” планує відкрити в Україні 18 нових маршрутів. Загалом, у 2020 році компанія здійснюватиме перевезення з України до Європи 43 маршрутами, зазначив О’Браєн.

“Ми запропонували представникам компанії “Ryanair” приєднатися до розвитку ринку внутрішніх авіаперевезень. Для цього держава найближчим часом запропонує стимулюючі речі у вигляді скасування податку на додану вартість на внутрішні авіаперевезення”, — заявив Владислав Криклій. При цьому міністр інфраструктури додав, що ірландський лоукостер зацікавлений у розвитку регіональних аеропортів.

Нагадаємо, “Ryanair” вийшов на український ринок у 2018 році. Перші місяці лоукост виконував рейси з київського аеропорту Бориспіль і Львова. У червні 2019 року авіакомпанія розпочала рейси з Харкова та Одеси.

 

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!