У 2020 році «Укравтодор» почне будувати Північну об’їзну Львова

Державне агентство автомобільних доріг України («Укравтодор») у 2020 році планує будівництво та реконструкцію 9 об’їзних шляхів загальною протяжністю 101,5 км. Серед них — будівництво північної ділянки об’їзної траси навколо Львова.

Про це, 23 січня, повідомила пресслужба держагентства, у “Facebook”.

Також планують продовжити будівництво об’їзних доріг у Житомирі, Рівному, Полтаві, Дніпрі, Дунаївцях (на ділянці між Чернівцями і Хмельницьким). Крім Львова, розпочнуть роботи з будівництва об’їзної траси й у Тернополі.

Під час будівництва одного з пріоритетних об’єктів 2020 року – швидкісного шосе Н-31 “Дніпро–Решетилівка”, планується побудувати об’їзну міста Кобеляки, на Полтавщині.

Також у планах будівництво об’їзної міста Берегове, що дасть змогу значно підвищити привабливість України на ринку міжнародних автомобільних перевезень.

Крім того, за даними пресслужби, цьогоріч «Укравтодор» готує техніко-економічне обґрунтування та проєктну документацію для додаткових об’їзних доріг: Південно-Східна об’їзна м. Дубно, Північно-Західна об’їзна м. Хмельницький, Північна об’їзна м. Біла Церква, об’їзна дорога м. Стрий, об’їзна м. Кременчук із мостом через річку Дніпро.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!