У Бібрці люди протестуватимуть з вимогою збереження місцевої лікарні

2 лютого, з 12:00 год., будуть проводити громадяни України мирний мітинг та розпочнеться акція протесту — пікетування автомобільної дороги Н-09 (мітинг та безстрокова акція протесту) у місті Бібрка, на вулиці Галицькій, біля Бібрської лікарні. Про це повідомляють організатори події.

Вимоги до керівництва Бібрської міської ОТГ, керівництва Перемишлянської РДА, та керівництва Львівської ОДА:

1.Скасувати незаконні накази головного лікаря Перемишлянської районної лікарні «38-к, 39-к від 23.01.2020 р. «Про масове вивільнення працівників лікарні».

2. Про виконання рішення сесій Бібрської міської ради від 15.11.2019р. та 20.12.2019р про створення КНП «Бібрська міська лікарня», про призначення тимчасово виконуючого обов’язки директора КНП «Бібрська міська лікарня», про державну реєстрацію новоствореного КНП та реєстрацію статуту КНП «Бібрська міська лікарня» .

3. Виконання Меморандуму про співробітництво між колективом Бібрської районної лікарні та Бібрською міською радою», підписаного 24.12.2019 р.

4. Про термінове звернення депутатів Бібрської міської ради, депутатів Перемишлянської районної ради, депутатів Львівської обласної ради та керівництва ЛОДА до Президента України, Верховної ради України, з вимогою про перегляд реформи охорони здоров’я.

Нагадаємо, 20 грудня, у Бібрській міській раді ОТГ відбулось засідання сесії депутатів, де розглядалося питання збереження міської лікарні. На сесії також були присутні представники медичного колективу та громада, яка виступає за збереження лікарні. Однак, питання з місцевою лікарнею не було вирішене, керівництво ОТГ не прислухається до думки мешканців, які вимагають збереження лікарні.

У цій лікарні, 29 січня, надавали допомогу школярці, яка поступила у вкрай важкому стані. Завдяки зусиллям бібрських лікарів, вона вже одужує.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!