У Бориславі виявили потаємні схрони з арсеналом воєнної зброї (ФОТО)

На Львівщині співробітники Служби безпеки України виявили місця незаконного зберігання зброї воєнного значення, а також боєприпасів та вибухівки. Про це повідомляє Управління Служби безпеки України у Львівській області.

У Бориславі правоохоронці знайшли й пізніше конфіскували цілий арсенал військової зброї: 400-грамову тротилову шашку, автомат АК-47, чотири гранати РГД-5 та Ф-1 із запалами до них.

Як виявилось, провопорушники облаштували схрон в будівлі, не призначеній для життя, а саме — поблизу нафтових свердловин. Військові засоби ураження, запаковані у окремі мішки, правоохоронці знайшли між бетонними плитами.

Було відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.

Наразі, тривають слідчі дії для встановлення джерел походження конфіскованої зброї та осіб, причетних до облаштування схронів.

Нагадаємо, заходи з протидії незаконному обігу зброї ініціювавала Національна поліція України під процесуальним керівництвом Дрогобицької місцевої прокуратури.

 

 

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!