У будинку Медведчука в столиці проводять обшук, — ЗМІ

 

Служба безпеки України проводить обшуки в будинку народного депутата від “Опозиційної платформи — За життя” Віктора Медведчука. Про це  повідомляє “УНН”, з посиланням на власне джерело в правоохоронних органах.

Джерело підтвердило виданню, що у будинку Медведчука по вулиці Монтажників в Києві СБУ проводить обшуки.

На початку березня цього року Віктора Медведчука допитали слідчі Служби безпеки України. Питання стосувалися в тому числі і фактів, які фігурують в так званих “плівках Медведчука-Суркова”.

 

Голова Служби безпеки України Іван Баканов повідомляв, що оприлюднені аудіозаписи розмов осіб, котрих ЗМІ ідентифікували, як Віктора Медведчука та колишнього помічника президента РФ Владислава Суркова, долучено до кримінального провадження.

Також міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що аудіозапис телефонної розмови, ймовірно, Віктора Медведчука і колишнього помічника президента РФ Владислава Суркова — це не остання розмова, і будуть ще.

Президент Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО щодо санкцій проти Медведчука, його дружини та інших осіб.

Секретар РНБО Олексій Данілов повідомив, що Рада національної безпеки і оборони України прийняла рішення застосувати санкції щодо Віктора Медведчука та його дружини Оксани Марченко.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!