У будинку відсутнє світло, припинено постачання газу, а діти сплять на підлозі: в Києві у горе-матері відібрали трьох дівчаток (фото)

Київські правоохоронці вилучили дітей із неблагополучної родини. Працівники ювенальної превенції Дніпровського управління поліції, спільно зі службою у справах дітей районної державної адміністрації, провели профілактичні рейди. Як стверджують у відділі комунікації поліції Києва, у результаті заходу, працівники поліції вилучили трьох неповнолітніх та помістили їх у реабілітаційний центр. 

В одному із будинків на вулиці Садовій, правоохоронці виявили неблагополучну родину: 45-річна жінка проживала із трьома дочками, 2002, 2003 та 2005 років народження. Поліцейські, спільно із працівниками служби у справах дітей, перевірили умови проживання сім’ї та виявили порушення санітарних умов. У помешканні був безлад, кімнати, як і сам будинок, не ремонтувалися багато років.

«Оселя була у занедбаному стані. У приватному будинку, в якому проживає сім’я, відсутнє світло та припинено постачання газу, оскільки дім мають знести. Діти спали на підлозі на матраці. Мати не працює, її доньки не відвідують навчальних закладів, оскільки не мають жодних документів. Тому було прийнято рішення про негайне вилучення неповнолітніх із сім’ї. Їх відвезли до центру соціально-психологічної реабілітації дітей, де з ними працюють педагоги та психологи», — повідомив начальник ювенальної превенції Дніпровського управління поліції Олег Остапчук.

Відносно матері склали протокол за ст. 184 (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція статті передбачає покарання у вигляді попередження або накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. А також, вирішується питання про позбавлення матері батьківських прав.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!