У Черкасах спалили автівку секретаря міської ради (фото)

Опубліковано 13 Вересня 2019 о 18:43

Вночі, 13 вересня, у Черкасах невідомі спалили автівку секретаря міської ради Ярослава Нищика. Він зазначає, що авто було справним і вважає, що це помста за його політичну діяльність. Про це він написав у своєму “Facebook”, пише “ТСН”.

Нищик наголосив, що автомобіль був справним і напередодні пройшов діагностику і техогляд. Він також зазначив, що за дві хвилини до пожежі у дворі, де була припаркована автівка, “сусіди бачили молодого хлопця, який метушився у дворі”.

“У машині ніколи не було проблем з проводкою. У ній новий аккумулятор. Вона не на сигналізації, а на центральному замку. За дві хвилини до пожежі у дворі сусіди бачили молодого хлопця, який метався по двору. Машина сьогодні (12 вересня — ред.) пройшла діагностику і техогляд”, — йдеться в повідомленні.

Посадовець припускає, що інцидент є спробою тиску на нього через рішення про знесення незаконних МАФів, яке ухвалюють у виконкомі. Він пригадав, як перед голосуванням, його знайомого попередили, що у разі ухвалення рішення про знесення МАФів, “усе буде горіти”.

У свідченнях поліції Нищик повідомив, що спалення машини — це початок переслідування його родини. Тим часом, міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, у своєму “Facebook”, написав, що у разі, якщо цей злочин залишиться не розкритим, у місті можуть настати часи самосуду.

За фактом підпалу автомобіля поліція відкрила кримінальне провадження за ч. 2 ст. 194 ККУ (умисне знищення або пошкодження майна). Правоохоронці додали, що поки підозру нікому не оголошено. 

 

 
 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM