У Чернігові звільнили військового комісара за ймовірні сексуальні домагання до колеги

Вчора, 30 січня, у соцмережі з’явилось повідомлення, що в Чернігові звільнили з посади військового комісара, полковника Олександра Криворучка. Причиною стали ймовірні сексуальні домагання з його боку до своєї колеги. Про це повідомили у фейсбуці Оперативного командування “Північ”.

Таку інформацію підтвердив і сам полковник Криворучко. Він сказав, що написав рапорт і звільнився за власним бажанням. На запитання, чи пов’язано це з тим, що його колега, підполковник Ольга Деркач звинувачує його у сексуальних домаганнях, військовий комісар відповідати не захотів.

«Слідство продовжується. Ніякої підозри до мене не пред’явлено. Те, що хтось звинувачує, на сьогодні ще нічого абсолютно не доведено», — сказав Криворучко.

Щодо подальших планів на роботу полковник поки не знає.

За цією справою відкрили кримінальне провадження. На час слідства Криворучка могли відсторонити від виконання службових обов’язків або застосувати інші заходи дисциплінарного чи обмежувального характеру. Але Криворучко сам написав рапорт на звільнення. Оскільки термін його контракту добігав кінця, наказом Головнокомандувача ЗСУ генерала Руслана Хомчака його звільнили з військової служби в запас.

Нагадаємо, що підполковник Збройних сил України Ольга Деркач заявила про сексуальні домагання на роботі від свого керівника Олександра Криворучка. В обласному військовому комісаріаті жінка працює з 2009 року. За її словами, домагання почалися у 2016.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!