У Чернівцях директор має пояснити, чому червоно-чорний прапор розміщено на будівлі школи

У Чернівцях скандал із розміщеним на фасаді ліцею № 5 “Оріяна” червоно-чорним прапором. Про це пише “Молодий Буковинець”.

До управління освіти міста надійшла скарга від місцевої жительки через розміщений на фронтоні будівлі ліцею прапор ОУН УПА. Тепер управління просить у директорки ліцею Галини Абрам’юк пояснення через цей факт.

“Надійшло звернення. Управління повинне дати на нього відповідь, оскільки воно не є анонімним. Відповідно, головний спеціаліст надіслав це звернення у школу для підготовки відповіді, а не пояснення. Принаймні мені так доповіли”, — повідомила керівниця управління освіти Ірина Ткачук.

Ірина Ткачук погоджується, що ця ситуація є неприємною:

“На 8-му році війни в українському місті надходить скарга, яка взагалі не вкладається в голову…”.

Чиновниця повідомила, що управління освіти цілковито підтримує Галину Абрам’юк.

“Відповідь заявнику у понеділок підготуємо і обов’язково оприлюднимо. Абсолютно погоджуюсь, що не потрібно було навіть звертатись до школи з цим листом, відповідь мало готувати управління”, — повідомила Ірина Ткачук.

Червоно-чорний прапор — це прапор національно-визвольної боротьби українського народу, овіяний славою боротьби за незалежність України, оспіваний в піснях та прославлений у віршах українських поетів та є Прапором Національної Гідності. Також він вважається прапором Української повстанської армії.

Прапор складається з двох кольорів: червоного та чорного. Чорний колір символізує українську землю, а червоний — кров, пролиту за Україну.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!