У Чернівцях молотком побили голову місцевого осередку «Стоп корупції» (фото)

Голова чернівецького осередку «Стоп корупції» Микола Петіченко отримав травму голову та численні забої у результаті нападу невідомих. На активіста з молотком накинулись двоє зловмнисників. Наразі Микола Петіченко з травмами перебуває у лікарні. Про це інформує «Стоп корупції».

«Це вже другий напад на представників «Стоп корупції» у Чернівцях за останні два дні. 7 березня четверо осіб з арматурою накинулись на Валерія Аіріні. Тепер зловмнисники здійснили напад на голову представництва «Стоп корупції» на Буковині – Миколу Петіченка. Ми пов‘язуємо ці спроби жорстокої та кривавої розправи над нашими колегами з їхньою професійною діяльністю та серією їхніх резонансних розслідувань проти корупційних схем у місцевій прокуратурі та митниці», зазначили у «Стоп корупції».

Нагадаємо, після нападу на активіста чернівецького осередку «Стоп корупції» Валерія Аіріні поліція відкрила провадження за частиною 1 статті 125 Кримінального кодексу України (Умисне легке тілесне ушкодження). 

Додамо, на активіста «Стоп корупції» Валерія Аіріні 7 березня напали невідомі особи. Четверо чоловіків жорстоко побили його біля під’їзду будинку.

 

 

Загрузка...