У “червоних” зонах буде дозволено рух громадського транспорту

Опубліковано 8 Серпня 2020 о 12:00

Уряд на позачерговому засіданні скасує повну заборону на роботу громадського транспорту у “червоних” зонах. Про це повідомили “Укрінформу” у пресслужбі Кабміну

Дану домовленість було досягнуто на селекторній нараді Кабінету Міністрів за участю мерів міст та голів облдержадміністрацій щодо епідеміологічної ситуації у зв’язку з поширенням епідемії COVID-19, .

У нараді взяли участь міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов, міністр охорони здоров’я Максим Степанов, міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов та представники 25 регіонів України.

Мери міст та очільники ОДА висловили свої побажання та внесли пропозиції щодо режиму роботу транспорту у червоних карантинних зонах.

Читайте також:   Внаслідок коронавірусної хвороби померла депутат Львівської облради

“Результатом діалогу міністрів та представників регіонів стало взаєморозуміння в питанні режиму роботи транспорту. На позачерговому засіданні уряду буде внесено зміни до відповідних постанов, згідно з якими у червоних зонах з’явиться можливість перевезення пасажирів лише на 50 % сидячих місць. Необхідною умовою є контроль місцевою владою дотримання карантинних обмежень у транспорті”, — повідомили у пресслужбі.

Нагадаємо, “червона” зона передбачає повну зупинку громадського транспорту, закриття освітніх установ, ресторанів, торгово-розважальних центрів.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM