У Департаменті кіберполіції — новий керівник

Наказом Голови Національної поліції України на посаду очільника департаменту кіберполіції  призначено Олександра Гринчака. Про це повідомляє varta1.com.ua.

Голова Національної поліції України Ігор Клименко попередньо зазначив: «Кіберполіція є дуже важливою частиною кримінального блоку усієї Нацполіції. У час цифровізації усіх сфер життя уміння спеціалістів підрозділу кіберполіції є вкрай необхідними. Тож перед новим керівництвом стоїть важлива задача — зберегти високий рівень роботи підрозділу та примножити його».

«Основним критерієм для нас, під час формування оновленого підрозділу, залишається високий рівень професіоналізму співробітників. Ми вже маємо стратегію розвитку департаменту. Впевнений, спільно ми зможемо вдосконалити роботу підрозділу та вивести його на новий рівень надання державних послуг», — пояснив Олександр Гринчак, новообраний керівник департаменту кіберполіції.

Нагадаю, до призначення на посаду начальника департаменту кіберполіції Гринчак був головою відділу протидії злочинам у сфері інформаційних систем департаменту захисту економіки та обіймав посаду першого заступника начальника департаменту кіберполіції.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!