У Дніпрі провели в останню путь найстаршу волонтерку України (відео, фото)

У Дніпрі сьогодні, 27 жовтня попрощалися з відомою волонтеркою бабусею Лю. На території лікарні ім. Мечникова військовий капелан отець Дмитро Поворотний провів церемонію відспівування, повідомляє “Укрінформ”.

Попрощатися з бабусею Лю прийшли волонтери і патріоти України.

“Ми познайомились з бабусею Лю в 14-му. Вона була знайома кожному волонтеру в штабі та в шпиталі, кожному бійцю та волонтерам з команди Вокзал-Дніпро. Це була маленька жінка з величезним серцем”, — говорить про жінку-волонтерку голова благодійного фонду “Відкрите серце” Світлана Свердличенко.

Зазначається, що Людмила Григорівна Твердохліб застала Голодомор і Другу світову війну, і тому вважала, що потрібно допомагати тим, хто оберігає мир.

За її словами, її дід був кобзарем, спадкоємцем козаків, він розповідав їй про героїчне минуле української нації та її героїв.

Читайте також:   «На с*ку собі натягни»: в автобусі дві волинянки побились через маску (відео)

Влітку і навесні бабуся Лю самостійно вирощувала квіти в саду і овочі на своєму городі. А потім продавала їх в центрі міста.

Виручені гроші передавала до шпиталю на лікування бійців і потреби армії. Збирала гроші і продавала сувенірну продукцію, оголошуючи всім бажаючим, що просить “не для себе, а для синочків”, як ласкаво вона називала усіх бійців.

Жінка регулярно приходила в центр допомоги військовослужбовцям на залізничному вокзалі Дніпра, спілкувалася з бійцями і молилася за Україну. Могла майже всю ніч розповідати різні історії зі свого життя, читала вірші.

Вона перенесла інсульт і довго хворіла, але до останнього допомагала бійцям.

Бабусю Лю поховали на кладовищі села Ясне Новокадацького району.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!