У Дніпровській школі сталася пожежа (ФОТО)

Вранці 30 березня в школі №20 міста Дніпра сталася пожежа. На щастя, діти ще не встигли зайти в будівлю. Попередньою причиною загоряння називають проблему з проводкою. Про це повідомляє РБК Україна, з посиланням на пост очевидиці події – Олену Тельнову в групі “Батьки. SOS” 

Пожежа сталася у школа №20. За попередніми даними, в результаті проблем в проводці.

Як розповідає Олена Тельнова, на щастя був ранок, діти ще не встигли зайти в школу, трагедії вдалося оминути. Поряд з тим обурюєся стану протипожежної системи в школі,  бо як зазначає Тельнова, на запасному виході з будівлі школи стоїть турникет з прохідністю в один чоловік, а в школі вчиться близько 600 учнів. І це при тому, що головний вихід зачинений.

Незадовільний стан безпеки зберігається не зважаючи на те, що півроку тому з батьків збирали по 150 грн на протипожежну безпеку, не враховуючи фонду школи щомісяця, який збирає по 50 грн з кожного учня. Тим не менше, трагедії вдалося оминути, лише через щасливий випадок.

У свою чергу поліція Дніпра вирішує питання про відкриття кримінального провадження за даним фактом. Про це повідомляється на сторінці Головного управління Національної поліції Дніпра.

“За фактом пожежі в школі вирішується питання про відкриття кримінального провадження. Соборним відділенням поліції м.Дніпра вирішується питання про відкриття кримінального провадження за ст. 270 КК, в рамках якого будуть встановлені причини пожежі та всі обставини події. Попередньо, відомо,що загоряння сталося у підвальному приміщенні школи. Постраждалих немає.” – йдеться у повідомленні.

 

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!