У ДСНС дозволили користуватися водою із річки Рось, до якої потрапили хімікати

Опубліковано 11 Червня 2019 о 09:45

Державне підприємство «Науковий центр превентивної токсикології, харчової та хімічної безпеки імені академіка Л. І. Медведя Міністерства охорони здоров’я України» провело аналіз проб води із р. Рось у місцях питного водозабору м. Біла Церква.

Про це пише прес-служба ДСНС України. 

Лабораторні дослідження виконувалися методом газової хроматографії за 131 показником, з них — 13 відносяться до категорії пріоритетних згідно Водної Рамкової Директиви ЄС 2000/60/ЄС.

Перевищень нормативних концентрацій, встановлених ДСТУ 4808:2007 «Джерела централізованого питного водопостачання», та екологічних нормативів якості не виявлено.

Рішенням Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій м. Біла Церква вирішено з 20 години 10 червня відновити роботу насосно-фільтрувальної станції м. Біла Церква.

Нагадаємо, що 9 червня, близько 5 год., у селі Збаржівка, Погребищенського району, що у Вінницькій області, вантажний мікроавтобус “Mercedes Bens Sprinter” з’їхав у ставок, перекинувся та загорівся. Про це повідомляла Варта1.

За інформацією Білоцерківської РДА, під час транспортування 1 тони інсектициду «Нурал B» автомобіль перевернувся в притоку річки Рось. На території Погребищенського району загинула риба та інші мешканці водойм

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM