У ДСНС дозволили користуватися водою із річки Рось, до якої потрапили хімікати

Державне підприємство «Науковий центр превентивної токсикології, харчової та хімічної безпеки імені академіка Л. І. Медведя Міністерства охорони здоров’я України» провело аналіз проб води із р. Рось у місцях питного водозабору м. Біла Церква.

Про це пише прес-служба ДСНС України. 

Лабораторні дослідження виконувалися методом газової хроматографії за 131 показником, з них — 13 відносяться до категорії пріоритетних згідно Водної Рамкової Директиви ЄС 2000/60/ЄС.

Перевищень нормативних концентрацій, встановлених ДСТУ 4808:2007 «Джерела централізованого питного водопостачання», та екологічних нормативів якості не виявлено.

Рішенням Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій м. Біла Церква вирішено з 20 години 10 червня відновити роботу насосно-фільтрувальної станції м. Біла Церква.

Нагадаємо, що 9 червня, близько 5 год., у селі Збаржівка, Погребищенського району, що у Вінницькій області, вантажний мікроавтобус “Mercedes Bens Sprinter” з’їхав у ставок, перекинувся та загорівся. Про це повідомляла Варта1.

За інформацією Білоцерківської РДА, під час транспортування 1 тони інсектициду «Нурал B» автомобіль перевернувся в притоку річки Рось. На території Погребищенського району загинула риба та інші мешканці водойм

загрузка...

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM