У ДТП на Замарстинівській загинула тренер з сучасного п’ятиборства Лідія Яриш

Внаслідок ДТП, яка вчора вранці сталась на вул. Замарстинівській у Львові, загинула тренер відділення сучасного п’ятиборства Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 1 СКА Лідія Яриш.

Лідія Яриш

«Олімпійська родина Львівщини щиро співчуває рідним і близьким Лідії Михайлівни. Світла пам’ять…», — повідомили відділенні НОК Львівщини.

Ось що написала про Лідію Яриш її близька приятелька Юлія Карбунарова: “Для мене ця жінка — одна з найгарніших, цілеспрямованих і дуже сильна духом. Мій еталон в досяганні цілей і зовнішнього вигляду”. І додала: “Найстрашніше, вона доглядала батьків, яким вже добряче за 80, я не уявляю як вони впораються з цим горем”.

З правого боку мій тренер – Лідія Михайлівна Яриш… Взимку вона отримала премію як тренер перспективного спортсмена з…

Posted by Julia Karbunarova on Wednesday, August 5, 2020

Нагадаємо, дорожньо-транспортна пригода сталася зранку, 5 серпня, на вул. Замарстинівській, 82 у Львові. Близько 7-ї години ранку автомобіль збив жінку-пішохода. Внаслідок наїзду, 60-річна львів’янка Лідія Яриш загинула на місці події.

Львівська обласна федерація сучасного п’ятиборства оголосила добровільний збір коштів на організацію похорону та допомоги літнім батькам Лідії Яриш, які залишились наодинці з горем. Добровільні кошти можна перерахувати на картку: № 4441 1144 4532 6372, Ковальчук Андрій Миколайович, президент громадської організації “Львівська обласна Федерація сучасного п’ятиборства”.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!