У дитячому таборі на Київщині помер школяр (ВІДЕО)

У дитячому таборі “Арек” (Пуща Водиця) помер 12 річний хлопець із Кропивницького. Наразі, призначено службове розслідування. Про це пише “пульS”.

Відповідну інформацію підтвердили в адміністрації закладу.

За інформацією видання, 12-річний Павло Теровець із Кропивницького відпочивав у таборі “Артек”. 9 вересня його помістили у медцентр у зв’язку з погіршенням здоров’я.

“Учора медсестра побачила дитину без свідомості. Хлопчика перевели в реанімацію. Причина смерті поки невідома, чекаємо на висновки медекспертів. Наразі, проводиться службове розслідування”, — повідомили в адміністрації табору “Артек”.

Учора ввечері батько загиблого хлопчика Ігор Теровець на своїй сторінці у мережі “Facebook” також повідомляв про трагічну подію, зазначаючи, що причина смерті сина поки невідома.

Ігор Теровець — людина з інвалідністю, сина виховував сам.

“Дитина померла 12 вересня. Тіло хлопчика відправили на судово-медичну експертизу. Причина смерті поки не відома, результатів ще немає”, — повідомили в поліції.

Додамо, що раніше у мережі було опубліковано відео з понад мільйоном переглядів, як чоловік на візку продає квіти, котрі самостійно вирощує, біля супермаркету. Судячи з публічної інформації, родина часто потребувала допомоги на лікування батька. У цьому йому допомагав малолітній син.

Уночі Ігор Теровець мав виїзжджати у Київ. Сьогодні тіло хлопчика планують доставити у Кропивницький. Похорони попередньо відбудуться у вівторок.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!