У Франківську підприємці влаштували бунт через карантин (фото)

Сьогодні, 1 березня, працівники франківських ринків та магазинів вийшли на акцію протесту під міську раду з вимогою дозволити їм працювати. Люди вимагали дозволити їм працювати. Під час протесту перекрили вулицю та намагались увійти до приміщення міської ради. Про це пише “Куrs.if”.

“Ми прийшли, бо нас закрили на локдаун. Ми у грудні заплатили податки, нас закрили на карантин вихідного дня. Вісім днів робочих ми втратили нам ніхто не мінусував податки. У січні нас знову закрилиз 6 по 25 січня нам знову ніхто не мінусував податки! За березень ми знову маємо платити? Чим ми маємо платити? Вони нам нічого не дають. Але нехай не забороняють працювати, бо нам треба годувати свої сім’ї, платити за ті ж комунальні послуги”,розповіла учасниця акції.

Протестувальники хотіли зайти у міську раду, але їх не пустили. Вхід перекрили працівники муніципалної варти “Добродій”, на місці працює поліція діалогу.

Частина учасників акції протесту перекрила вулицю Грушевського.

До протестувальників вийшов заступник міського голови Руслан Гайда. Він пообіцяв клопотати перед міським головою про скликання позачергової сесії міськради щодо відшкодування податків підприємцям першої, другої і третьої груп. Адже податки не нараховуються лише підприємцям першої групи.

“Органи місцевого самоврядування не приймали ніяких рішень ні про червону зону, ні про закриття магазинів. Це прийнято постановою уряду та обласною комісією ТЕБ та НС”,виправдовується Гайда.

Також він обіцяв ініціювати на сесії звернення до центральної влади щодо скасування «червоної зони» в Івано-Франківську.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!