У Гамаліївці фура висипала щебінь на трасу, щоб не платити за перевантаження (фото)

23 вересня, на автомобільній дорозі М-06 “Київ–Чоп”, у селі Гамаліївка, трапилася неприємна ситуація: водій вантажівки, з метою уникнення відповідальності, відмовився від проходження габаритно-вагового контролю і висипав вантаж (щебінь) на проїжджу частину дороги.

Про це повідомили у Службі автомобільних доріг Львівщини.

“Тим не менше, відповідальності за правопорушення водію та власнику транспортного засобу уникнути не вдалося. У відповідності до законодавства України, на них складено ряд нормативних документів, які передбачають відповідальність за адміністративне правопорушення”, — повідомили у Службі автодоріг.

Зокрема:

  • інспектори Укртрансбезпеки склали протокол за статтею 164-1 КУпАП (Кодекс України про адміністративне правопорушення) — порушення порядку провадження господарської діяльності, що передбачає відповідальність від 17 до 34 тисяч гривень, а також за відмову від проходження габаритно-вагового контролю, згідно постанови 879 КМУ складено протокол, згідно з яким передбачено штрафні санкції в розмірі від 1,7 до 3,4 тисяч гривень;
  • інспектори Патрульної поліції Львівської області склали протокол за статтею 139 КУпАП (пошкодження шляхів, залізничних переїздів, інших шляхових споруд та технічних засобів регулювання дорожнього руху, створення перешкод для руху та невжиття необхідних заходів для їх усунення), відповідно до якої передбачено відповідальність у розмірі 340 грн.

Крім цього, перевізник забезпечив та оплатив послуги екскаватора і додатковий вантажний автомобіль для усунення порушення.

Служба автомобільних доріг у Львівській області звертається з проханням до водіїв та перевізників великовагового транспорту дотримуватися вагових норм. Адже, перевантажені автомобілі спричиняють руйнування дорожнього покриття.

Фото: Служба автомобільних доріг у Львівській області

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!