У камері неповнолітнього підозрюваного у вбивстві Ірини Мукоїд, знайшли мобільний телефон

Колегія суддів відхилила апеляційну заяву захисника підозрюваного у вбивстві випускниці Ірини Мукоїди. Василя Гнатюка не відпустили під домашній арешт. Окрім того, хлопець має ще догану за знайдений в камері мобільний телефон. Про це інформує 20хвилин.Тернопіль.

Підозрюваний у вбивстві випускниці Ірини Мукоїди 16-річний Василь Гнатюк до 15 січня 2018 р. перебуватиме під вартою. Таке рішення ухвалив суддя тернопільського міськрайсуду 17 листопада. Адвокати підозрюваного подали апеляцію. Нагадаємо, засідання минулого разу перенесли, бо хворіла мама підозрюваного і в залі суду раптово стало погано адвокатові.

Василь мав шанс поїхати додому з електронним браслетом. Цього просили адвокат, сам підозрюваний і його офіційний представник-мама. Прокурор наполягав на триманні під вартою. До речі, суд зобов’язав до 13 грудня всі сторони ознайомитись з матеріалами справи. Тому невдовзі досудове розслідування можуть завершити і є шанс, що ще цього року справу скерують до суду. 

На початку засідання адвокат виніс клопотання про продовдження досудового розслідування. Прокурор натомість заявила інше клопотання, яке просила долучити до матеріалів справи. Адже напередодні під час обшуку у Василя знайшли в камері мобільний телефон “Нокіа” – у пачці з-під пластівців. Василь погодився – так, це його, хоча телефон входить до переліку заборонених для передачі речей. От лишень хто і коли передав йому мобілку, хлопець повідомляти відмовився.

За знайдений телефон підозрюваного притягнули до дисциплінарного стягнення, а саме – догани, та невдовзі у районному суді вирішуватимуть питання про конфіскацію телефону на користь держави.  

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!