У Карпатах випав майже метровий шар снігу (фото)

 

Сьогодні в українських Карпатах місцями намело більше метра снігу. Про це повідомляє відділ гідрологічних прогнозів Українського гідрометцентру.

Так, у районі сніголавинної станції Пожежевська у підніжжі гори Пежижевська, що біля найвищої вершини Карпат Говерли, висота снігового покриву на ранок 8 лютого становила 60-132 см, сніг злежаний, вологий.

На сніголавинному посту Драгобрат (однойменна долина у гірському масиві Свидівець на Закарпатті) висота снігового покриву становила 99 см. Скрізь температура плюсова.

А поблизу станції Плай (полонина Боржава, Закарпаття) намело 50–65 см, сніг насичений водою, слабо закріплений.

Додамо, що на горі Піп Іван Чорногірський — одній з найвищих вершин українських Карпат на межі Івано-Франківської та Закарпатської областей — на ранок 8 лютого йшов дрібний сніг. Тут тримається 3 градуси морозу, повідомляє Чорногірський гірський пошуково-рятувальний пост.

“Станом на 08:20 год, 08.02.2021 на г. Піп Іван Чорногірський температура повітря –3 °С, вітер південно-західний 14–15 м/с, хмарно, дрібний сніг”, — йдеться у повідомленні  Чорногірського гірськового пошуково-рятувального посту.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!