У Красносільцях скажена кішка покусала людей

У селі Красносільці, що на Тернопільщині, безпритульна кішка 13 вересня покусала двох чоловіків.  Виявилось, що тварина — хвора на сказ, відповідно ціле село відправили на карантин.

“За висновком фахівців Тернопільської регіональної державної лабораторії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, які провели дослідження, тварина була хвора на сказ.

У зв’язку з цим випадком засідала Державна надзвичайна протиепізоотична комісія при Тернопільській районній державній адміністрації та вирішила: оголосити територію с.Красносільці Тернопільського району Тернопільської області неблагополучною щодо сказу тварин”, — повідомили у Збаразькій міській раді.

Було прийняте рішення накласти карантинні обмеження щодо сказу тварин та визначити неблагополучним пунктом ціле село Красносільці Тернопільського району.

Також у Збаразькій районній державній лікарні ветеринарної медицини було вирішено провести у цьому пункті вакцинацію собак, котів та сільськогосподарських тварин.

Комісія також дала відповідні розпорядження РО УТМР, щодо виявлення хворих тварин та проведення профілактичної вакцинації проти сказу мисливських собак.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!