У Києві двоє хворих на дифтерію, з них — 9-річний хлопчик

У Києві зафіксовано 2 випадки захворювання на дифтерію: у 9-річного хлопчика та чоловіка, якому близько 30-ти років. Про це інформує “УНІАН”, попередньо зсилаючись на  пресслужбу департаменту охорони здоров’я Київської міської державної адміністрації.

«Захворілих двоє, в обох нетоксигенні штами», — повідомила керівниця Департаменту охорони здоров’я Київської міськдержадміністрації й додала: «Наразі, вони почувають себе добре. І хлопчик, і чоловік не потребували введення протидифтерійної сироватки, їх лікують антибіотиками».

За даними департаменту, наразі, у Києві залишаються в запасі 5 ампул протидифтерійної сироватки з 8-ми, що отримала столиця як гуманітарну допомогу. Закупівлею самої сироватки займається Міністерство охорони здоров’я.

У Центрі громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я уточнили, що діагноз «дифтерія» було встановлено 24 жовтня, на підставі бактеріологічних даних дитини. У хлопчика було відсутнє щеплення. Його терміново госпіталізували у найближчу лікарню.

Нагадаємо, вчора надійшло повідомлення, що до Олександрівської клінічної лікарні Києва у стані середньої тяжкості потрапила 35-річна жінка. «Її ввели протидифтерійний імуноглобулін, який збирали у всіх лікарнях», — заявила радниця міністра охорони здоров’я Ольга Голубовська.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!