У Києві знайшли тіло слідчого СБУ, який займався розслідуванням справ про держзраду

 

У Києві знайшли мертвим слідчого в особливо важливих справах Служби безпеки України.

Про це пише “УНН”, з посиланням на власні джерела у правоохоронних органах.

Тіло чоловіка виявили у столиці по вулиці Йорданській близько 2-ї години ночі. Поліція прибула на виклик та виявила чоловічий труп з ознаками насильницької смерті. Попереднім оглядом виявлені сліди крові біля правого вуха. У чоловіка були вивернуті кишені штанів, зняте взуття.

Пізніше було встановлено, що вбитий — слідчий в особливо важливих справах СБУ Роман Закладний. За наявною в “УНН” інформацією, він займався розслідуванням кримінальних проваджень, пов’язаних із державною зрадою та подіями на сході України.

“LIGA.net”, із посиланням на джерело в СБУ, повідомляє, що розглядається версія про вбивство, але природна смерть також не виключається.

За словами джерела видання, обставини загибелі розслідує Нацполіція. Джерело також додало, що загиблий «як і всі слідчі СБУ» так чи інакше займався справами, пов’язаними з держзрадою, фінансуванням тероризму та іншими важкими злочинами. Сьогодні чоловік мав вийти на пенсію.

Пресофіцер Обухівського відділу поліції Діана Шутько зазначила: явних ознак насильницької смерті на тілі чоловіка не було. Про побиття наразі не йдеться.

На верхній ділянці голови є синець, однак поки не зрозуміло: чи отримав його чоловік, коли впав на землю, чи це був чийсь спрямований удар.

Тіло чоловіка забрали на судмедекспертизу для встановлення причини смерті. Наразі, відкрито кримінальне провадження за статтею 115 Кримінального кодексу України — умисне вбивство.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!