У ЛМР планують змінити схему автобусного маршруту № 28

На розгляд виконавчого комітету ЛМР готують проєкт рішення про зміну схеми руху автобусного маршруту № 28.

Про це повідомили у пресслужбі Львівської міськради 14 січня.

Як повідомила Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, пропозицію про коригування схеми було напрацьовано під час спільної наради з представниками управління транспорту, депутатами ЛМР, перевізниками та представниками мешканців смт Рудно.

«Питання щодо роботи автобусного маршрут № 28 ми обговорювали з мешканцями й депутатським корпусом. Зараз він курсує від Старого Рудно до АС-2. На ділянці від АС-2 до вулиці Під Дубом цей маршрут дублюється з маршрутами № 1а і № 53. Тому маршрут № 28 на цій ділянці є збитковим», — розповіла вона.

Та додала: «Учора, під час наради щодо роботи маршруту №28, було висунуто пропозицію, щоб цей маршрут скоротити до ТЦ «Форум». Тобто кількість автобусів не змінюється — залишиться вісім одиниць, лише курсуватимуть вони від Старого Рудно до ТЦ «Форум». Завдяки цьому зменшиться інтервал руху між автобусами — він має становити 13 хвилин, і маршрут мав би перестати бути збитковим, адже не буде дублювання. Далі, впродовж місяця ми, спільно з мешканцями, будемо аналізувати роботу маршруту № 28 за новою схемою».

За словами Маруняк, зараз готують відповідний проєкт рішення виконавчого комітету ЛМР. Після погодження виконавчим комітетом нову схему необхідно буде погодити в поліції.

Проєкт розглядатимуть 17 січня.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!