У ЛМР змінили дату подорожчання проїзду в трамваях і тролейбусах

Сьогодні, 10 січня, виконавчий комітет ЛМР ухвалив рішення «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів у міському електричному транспорті». Новий тариф на проїзд у трамваях і тролейбусах вступить у дію зі середи, 15 січня.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міськради.

Зазначається, що відкоригований тариф вступить в дію зі середи, 15 січня, — з дня публікації прийнятого рішення виконавчого комітету в друкованому ЗМІ.

Вартість квитка тепер становитиме 6 гривень, а за умов придбання у водія — 7 гривень.

Вартість разового квитка на проїзд у водія у міському електричному транспорті для студентів встановлено у розмірі 3,5 гривень або 3 гривні, якщо квиток купуватимуть у кіосках чи проводитимуть онлайн-оплату.

Придбати квитки можна в кіосках або у ЛКП «Львівелектротранс» на вулиці академіка А. Сахарова, 2, а також у вагоні через «QR»-коди «Приват 24», «SMS»-квитки, «Bluetooth»-квитки, термінали самообслуговування»IBOX» та «EasyPay».

Місячний абонемент залишається без змін — 160 грн. Також залишається незмінним право на безкоштовний проїзд для усіх пільгових категорій, відповідно до чинного законодавства України, а також пенсіонерів за віком, учнів шкіл та осіб з інвалідністю 3-ї групи.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!