У ЛНУ ім. Івана Франка відбувся День знань (фото)

Сьогодні, 1 вересня, у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулись урочистості з нагоди початку нового навчального року. Про це повідомляє пресслужба ЛОДА.

Спершу студенти вже традиційно помолились у церкві Преображення Господнього. Опісля на площі біля пам’ятника Іванові Франку відбулась урочиста академія.

Привітав спудеїв та побажав молоді гарної науки голова Львівської ОДА Маркіян Мальський.

“«Patriae decori civibus educandis» — саме ці слова викарбувані на фасаді Львівського національного університету імені Івана Франка. Огляньтесь на фасад і нехай ці слова завжди йтимуть з вами у вашому житті: «Державу прикрашають громадяни освідчені». Вашою ціллю сьогодні, коли ви ступили перший крок у доросле  життя, є отримати освіту і гідно все життя йти тим шляхом, який ви обрали”, — зазначив Маркіян Мальський.

Першокурсники склали урочисту присягу та виконали Студентський гімн «Gaudeamus igitur». Окрім того, ректор Львівського національного університету імені Івана Франка Володимир Мельник вручив студентам першого курсу залікові книжки.

Загалом цьогоріч першокурсниками Франкового вишу стали 4 тисячі юнаків і дівчат.

Опісля, відбулось урочисте засідання Вченої ради Університету. Також упродовж трьох днів першокурсники матимуть зустрічі із деканами факультетів та директорами коледжів.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!