У Луцьку другу добу шукають дитину, яка провалилася під лід на річці Стир (фото)

Станом на 09:00 29 січня триває пошук 12-річного хлопчика, який 27 січня провалився під кригу на річці Стир в районі вулиці Глушець у місті Луцьку. Про це інформує У ДСНС України у Волинській області.

Водолазами Аварійно-рятувального загону спецпризначення провели обстеження та пошукові роботи на відстані 300 метрів дна річки та пройшли1 км прибережної території.

Нагадаємо, 27 січня о 16:08 до служби порятунку «101» надійшло повідомлення, що у місті Луцьку на річці Стир в районі вулиці Глушець провалився під лід хлопець 2005 р.н.

Як повідомили його товариші, під час прогулянки вони вирішили перевірити кригу на міцність, вийшли на лід, але раптом він провалився під кригу і зник.
За викликом прибули працівники частини спеціальної пожежної техніки, аварійно-рятувальної частини спеціального призначення та водолазно-рятувальна група міста Луцька, які одразу приступили до пошукових робіт, що тривали до темної пори. Однак знайти підлітка в той день не вдалось, пошукові роботи розпочались вранці 28 січня. До їх проведення залучено 6 водолазів та фельдшер.
 
Управління ДСНС області застерігає громадян від виходу на тонку кригу і закликає батьків та дорослих унеможливити ігри дітей на вкритих тонким шаром льоду водоймах для запобігання трагічним випадкам!

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!