У Луцьку господарі морили голодом свого собаку (ВІДЕО)

У Луцьку господарі ледь не до смерті заморили голодом собаку. На вулицю теж не виводили кілька місяців. Якимось дивом, знесилена тварина таки вибігла надвір та своєю худорбою просто жахнула перехожих. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

За три дні перебування у клініці Белла собака і досі не може напитися. Вдома її морили голодом кілька місяців. Те, що вона вижила є дивом, кажуть лікарі. “В такому стані критичному, ще ніколи нам не доводилося зустрічатися з такими собаками”, — каже ветеринар Яна Коханюк.

З-під шкіри стирчать ребра. Від слабкості собака майже не пересувається. 

Худого та знесиленого собаку помітила на вулиці випадкова перехожа. Жінка відзняла пса на телефон, а відео виклала у мережу. Волонтери розгорнули справжню спецоперацію, аби відшукати собаку. Спершу, вони навіть думали, що він бездомний. Але потім таки з’ясували — у пса є господар. 

Пошуки привели у квартиру, в якій, як кажуть сусіди, мешкає 20-річний хлопець зі своєю бабусею.

“Це був притон наркоманів, її дочка, та що померла, вона тут і збирала їх. Я от про нього поганого слова не скажу, чи він матюкався коли, чи пив, чи він коли сусідів ображав, ні”, — каже сусідка Марія Марчук.

Щоб хлопець вигулював собаку люди не бачили. Навіть гавкоту з-за дверей не чули. Думали, що тварина давно померла. 

Волонтерам вдалось розшукати родича господарів. Він, не вагаючись, продав їм тварину за 200 гривень.  Зоозахисники написали заяву в поліцію: “Якщо вину буде доведено, то тим, хто знущався над тваринами, може загрожувати штраф від 850 грн. до 8,5 тисяч грн., і навіть арешт до двох років”, — каже прес-секретар Патрульної поліції у Волинській області Ольга Бузулук.

Поки поліція шукає її кривдників, знесилена Белла в клініці потроху приходить до тями.  Коли вона когось бачить, постійно просить їсти. Тут навіть друзів знайшла: з крільчихою Трюшею вони нині нерозлийвода. Більше читайте тут: https://tsn.ua/ukrayina/u-lucku-gospodari-led-ne-zamorili-golodom-sobaku-svoyeyu-hudorboyu-vin-vzhahnuv-perehozhih-1203375.html.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!