У Луцьку на сесії міської ради побились депутати (ВІДЕО)

У Луцькій міській раді під час голосування за скандальне питання № 66, яким рада віддала в оренду землю на вулиці Рівненській, у залі виникла сутичка між депутатами, муніципальною вартою і невідомими чоловіками. 

Про це повідомило місцеве видання Волинь 24.

Сесія Луцької міської ради, на якій розглядалися питання про передачу комунальної землі в приватну оренду під забудову, розтяглася більш як на 12 годин. Депутати фракцій «Народний контроль», «Свобода» та «Самопоміч» та представники громадськості протягом всього дня намагалися не допустити голосування за безкоштовну передачу в оренду забудовникам майже двох гектарів землі, яка перебуває у комунальній власності. Вони наполягали, щоб питання було доопрацьоване і громада отримала орендну плату за ділянки.

Під час голосування питання депутат Павло Данильчук знову включив музику, взяв колонку і намагався з нею пройти до президії.

Йому на заваді стали представники муніципальної варти і невідомі чоловіки спортивної статури.

Виникла сутичка, штовханина. 

У той час рішення про те, аби віддати в оренду ділянку на вулиці Рівненській, прийняли – за проголосували 23 депутати. Цим рішенням депутати віддали землі комунальної власності фірмі «Житловий квартал» на вулиці Рівненській, 119. Землю передали в оренду на 10 років. Площа ділянки – майже два гектари. 

Після цього головуючий на сесії Григорій Пустовіт оголосив перерву на 15 хвилин.

Нічне засідання сесії Луцькради. Питання – дерибан землі.Суть протесту тут – Дешево і з прибутком: як депутати-відкликанці дерибанять землю в Луцьку http://www.volynpost.com/articles/1168-deshevo-i-z-prybutkom-iak-deputaty-vidklykanci-derybaniat-zemlyu-v-lucku

Опубліковано Юлією Грищук 28 лютого 2018 р.

Сесія ЛМР триває…

Опубліковано Katya Pavlova 28 лютого 2018 р.

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Завантаження...