У Луцьку затримали творців “полунички”, яку продавали на Росії

Сьогодні, 13 липня, працівники відділу боротьби з торгівлею людьми ГУ НП у Волинській області спільно із СУ ГУНП викрили та затримали хлопця й дівчину, які тривалий час знімали відеоролики порнографічного характеру. Про це інформує волинське видання Під прицілом.

Молода пара рекламувала й поширювала свою “полуничку” через мережу Інстарграм та інші мобільні додатки та продавали її на ряді російських сайтів відповідного спрямування. Ціна перегляду порнографії складала від 1 до 40 доларів США. У такий нехитрий спосіб молоді лучани заробляли гроші на продажі своїх інтимних відео.

Про це свідчить й особиста сторінка комбінаторів, де красуються десятки відео та фото-файлів інтимного характеру, які вказують на відповідний промисел та спрямування профілю користувача, а також містять пряме посилання на російські порнохаби. Окрім того, затриману дівчину підозрюють ще й у занятті проституцією.

Наразі тривають активні слідчі дії та обшуки на квартирах підозрюваних. Правоохоронці уже вилучили у пари всю оргтехніку, відеокамери, штативи, жорсткі диски та інші знаряддя злочину. Дії правопорушників підпадають під цілий ряд статей Кримінального кодексу України. 

 

Загрузка...