У Львівській лікарні понад пів року живе пацієнт без імені і пам’яті (ФОТО, ВІДЕО)

Опубліковано 17 Квітня 2019 о 12:11

Вісім місяців львівські медики намагаються встановити особу пацієнта, якого в лікарню “швидкої допомоги” доправили з вулиці. Літній чоловік нічого про себе не пам’ятає, а щоб знайти його родичів медики розпочали власне розслідування, йдеться у сюжеті “ТСН.19:30”.

На вигляд чоловікові років 60, але точного свого віку він назвати не може. Уже вісім місяців він живе в лікарні швидкої допомоги, звідки родом та як його звати — не знає.

Ледь притомного чоловіка знайшли неподалік приміського вокзалу. На станцію швидкої допомоги зателефонували перехожі і повідомили, що людина з ампутованою ногою лежить посеред вулиці, поруч немає ні інвалідного візка, ні милиць.

Лікарі кажуть, що чоловік був чисто вдягнений, тверезий, але без документів і не міг говорити.

“Доглянутий, чистий. Людина не могла говорити в силу того, як потім встановили, він переніс інсульт. Його просто десь вивезли, таке враження, і викинули, як не хочу говорити кого, на узбіччі”, — каже завідувач терапевтичного відділення Михайло Чикеречко.

Уже в лікарні з’ясувалося, що пацієнт повністю втратив пам’ять. Без імені, відповідно, і без документів, узяти людину геріатричний пансіонат відмовився.

Виписувати чоловіка на вулицю медики не стали — залишили жити в лікарні. Кажуть, що чоловік дуже охайний та доброзичливий, все розуміє, лиш відповісти не може.

Медики намагаються встановити його особу, двічі викликали патрульних — ті пробивали чоловіка по всеукраїнській базі зниклих людей, але збігів не знайшли. Тоді в лікарні спробували інший метод. “Ми називали різні імена, починаючи від “А”, закінчуючи “Я”. Це зайняло багато часу, і він все-таки вказав, що Микола. Побачив у газеті прізвище, великі букви, щось там писалося про Мельника — він сказав: “Ааа”. Мельник”, — розповів Михайло Чикеречко.

 

 
 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM