У Львівській мерії повідомили, коли у місті планують вимкнути опалення

У Львові триває опалювальний сезон 2020–2021 рр. Однак температура теплоносія регулюється відповідно до температури зовнішнього повітря. Про таке повідомили у міській раді.

Питання про завершення опалювального сезону поки не розглядають. Відключати подачу тепла до будинків мають право лише тоді, коли середньодобова температура впродовж трьох днів є вища за 8 градусів тепла. Такої температури наразі немає.

“Цього тижня ще має бути мінусова температура вночі. Тому зараз про припинення теплопостачання не йдеться. Наступного тижня вже прогнозують потепління, тому з огляду на погодні умови будемо приймати відповідне рішення», — розповіла Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань ЖКГ.

Зараз робота з подачі опалення організована наступним чином: котельні, які виробляють теплову енергію лише для опалення — на день зупиняємо, а вночі включаємо в роботу. Натомість ТЕЦ і котельні, які виробляють тепло і гарячу воду, працюють на мінімальних параметрах. Вночі температуру збільшуємо. Це все в комплексі дозволяє уникнути перегрівів, економити газ і кошти мешканців.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!