У Львівській міській раді обговорять план оновлення підземного переходу на вулиці Стрийській

Опубліковано 18 Травня 2017 о 09:45

У п’ятницю, 19 травня, під час засідання виконавчого комітету Львівської міської ради представлять план-графік виконання робіт з реновації підземного пішохідного переходу на вулиці Стрийській 45 – вул. Володимира Великого. Зокрема, доповідатиме заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак. Про це пише видання Форпост.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що міська рада вже виробила техпаспорт на цей об’єкт і обіцяє невдовзі визначити балансоутримувача.

«Громада цього району, в тому числі й активісти, довгий час намагалися донести, що цей перехід є потрібний. Бо варіант, який раніше пропонувало місто, а це пішохідний перехід через дорогу із чотирьома смугами – це не вихід з даної ситуації, це небезпечно. Тому ми довгий час намагалися привернути увагу, щоб нарешті було вирішено питання передачі цього переходу на баланс міста. Адже фактично зараз цей перехід нічий», – розповів у коментарі Форпосту депутат ЛМР Ігор Зінкевич.

За його словами, на виконкомі мав би бути представлений своєрідний план розвитку цього об’єкта. Бо якщо активісти та небайдужі люди вже провели світло, прибрали, то залишається відкритим питання стоку води.

«Коли буде балансоутримувач, депутати зможуть рухати це питання далі. Як мені відомо, на виконкомі також має бути присутня Ірина Маруняк, тобто, очевидно, балансоутримувачем стане Сихівська адміністрація», – додав Ігор Зінкевич.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM