У Львівській області відбудеться загальнообласна толока

Щороку, у третю суботу квітня, починаючи з 1999 року, в Україні відзначається День навколишнього середовища — «День довкілля», встановлений Указом Президента України від 6 серпня 1998 року № 855. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

У сучасному світі стало необхідно звертати увагу людей на те, що природу рідної землі потрібно берегти. Люди повинні пам’ятати, що життя на Землі залежить від діяльності людини й потребує постійної уваги та підтримки.

У межах відзначення Дня довкілля та згідно з розпорядженням голови Львівської облдержадміністрації від 05.03.2019 № 162/0/5-19 «Про проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля» в області 13 квітня 2019 року відбудеться загальнообласна толока.

Найважливішим є не просто прибрати сміття раз на рік, а виховати в собі культуру охорони довкілля. Сподіваємося на громадянську свідомість кожного жителя Львівщини – дбати й піклуватися про довкілля.

Департамент екології та природниї ресурсів Львівської ОДА запрошує підприємства, установи, організації, мешканців Львівщини активно долучитися до загальнообласної толоки шляхом очищення від сміття прибудинкові території, території парків, скверів, алей, проведення упорядкування та благоустрою русел і берегів річок, каналів, джерел, водойм, здійснення висадки нових зелених насаджень, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!