У Львівській області добермани на очах у малолітніх дітей загризли цуценя

Опубліковано 10 Червня 2020 о 18:59

У селищі міського типу Шкло, Яворівського району, Львівської області, учора, 9 червня, добермани на очах у малолітніх дітей загризли цуценя малтійської болонки.

Про це ІВ “Четверта студія” повідомив власник померлого цуценяти Володимир Семенов.

“Після шестирічних неодноразових зауважень сталося те, чого я боявся. На щастя, що це не діти, яких у мене троє. Сусідські добермани підбігли до моєї брами і загризли цуценя моєї дочки на її очах та очах двох синів. Дружина намагалася врятувати нашого песика, але було пізно. Цуценя помучилося в агонії ще з пів години і померло”, — повідомляє власник цуценяти.

За його словами, одразу після інциденту сім’я цуценяти викликала групу оперативного реагування, яка зафіксувала смерть тварини.

“Одразу після події викликали через “102” групу швидкого реагування, яка зафіксувала факт та відібрала заяву і пояснення від мене, моєї дружини та власника доберманів.

Посмертно тварині зробили ветеринарний паталого-анатомічний розтин, де було встановлено, що смерть наступила внаслідок проникаючого стискаючого поранення грудної клітки з переломом ребер та розвитком пневмо- та гемотораксу.

Чоловік розповідає, що він був і у Яворівському райвідділі поліції.

Матеріали передали у Новояворівську поліцейську станцію дільничному Голокрису Дмитру, який запевнив мене, що це буде “адмінка” та 51 грн штрафу. Водночас, пояснення дружини, де вона вказала, що це сталося на очах малолітньої дочки, – зникло.

“Не врахував Дмитро ще той факт, що собака такої породи з тими документами коштує від 1000$. Собаку придбали у Мелітополі за 800 доларів, додатково платили за доставку, за щеплення… У моєї сім’ї відняли не просто собаку, а друга”, – розповідає чоловік.

Володимир Семенов переконаний, що його діти, внаслідок події, отримали психологічну травму. Чоловік вимагає справедливого розслідування правоохоронців.

“Власники доберманів будь-яким чином ігнорують інцидент та намагаються все “зам’яти” на рівні поліції. Ми плануємо провести судово-медичну експертизу за фактом отримання дітьми, особливо дочкою, психологічної травми”, — додав чоловік.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM