У Львівській області очікується погіршення погодних умов

За повідомленням Львівського регіонального центру з гідрометеорології, на території Львівщини очікується погіршення погодних умов. Про це повідомляє департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА.

По території Львівської області: 28 грудня на дорогах ожеледиця. Місцями пориви північно-західного вітру 15–20 м/с, хуртовина. Вдень на півдні території значний сніг.

По території м. Львова: 28 грудня на дорогах ожеледиця, пориви північно-західного вітру 15–20 м/с, хуртовина.

Для автотранспорту: 28 грудня сніг, вдень по півдню території значний.

Ускладнення погодних умов відповідає I рівню небезпечності (жовтий).

Такі погодні умови можуть призвести до порушень роботи служб електропостачання, комунального господарства, будівельної галузі та до порушення руху автотранспорту на окремих ділянках доріг і вулиць.

Увага!

Зважаючи на мінливість погодних умов, закликаємо водіїв бути обережними під час руху за складних погодних умов та чітко дотримуватися Правил дорожнього руху: користуватися пасками безпеки, дотримуватися безпечної дистанції та інтервалу, не перевищувати швидкість. Також варто відмовитися від ризикованих маневрувань, які за складних погодних умов можуть привести до створення аварійних ситуацій.

Крім того, рекомендуємо водіям під час сильного погіршення погодних умов по можливості утриматися від поїздок на далекі відстані, а в разі гострої необхідності — збиратися у дорогу відповідально.

Обов’язково перевірте технічний стан авто, подбайте про встановлення на своїх автомобілях шин з зимовим малюнком протектору та запас палива.

Водіям великовагових транспортних засобів необхідно мати зимову гуму, упори противідкатні, ланцюги протиковзання.

Рекомендуємо водіям укомплектувати транспортний засіб лопатою, тросом, достатнім запасом пального та мати при собі термос із гарячим чаєм, заряджений мобільний телефон, ковдру для можливості зігрітися у разі виникнення надзвичайної ситуації.

Шановні водії, будьте уважними та обережними на дорогах, не ризикуйте власним життям, особливо під час несприятливих погодних умов!

У разі виникнення небезпеки під час дорожнього руху, одразу звертайтеся за допомогою на спецлінію «102» або «101».

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!