У Львівській області відбулися навчання спецпризначенців та Нацгвардії (фото, відео)

Вчора, 15 листопада, відбулись спільні навчання спецпризначенців Головного управління Національної поліції у Львівській області та Національної гвардії України, під час яких правоохоронці відпрацьовували дії під час несення служби у зоні ООС. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

Вперше за роботою бійців в умовах, максимально наближених до бойових, спостерігали журналісти. 

«Важливо, щоб ви на власні очі побачили роботу спецпризначенців у зоні ООС, відчули ту атмосферу, коли вирішальними є не фізична сила чи габарити противників, а сила духу, вміння та навички», — зазначив Василь Віконський, спілкуючись із працівниками ЗМІ.

За легендою навчань, диверсійно-розвідувальні групи противника в умовній «сірій зоні» захопили міську адміністрацію населеного пункту. Наряд бійців-спецпризначенців під час патрулювання виявив групи умовного противника, та, після прийняття відповідного рішення, вступив з ними у вогневий контакт та знешкодив їх.

Під час навчань, які проходили у кілька етапів, правоохоронці відпрацьовували елементи патрулювання, пошуку та знешкодження диверсійно-розвідувальних груп, надання медичної допомоги, взаємодії, стрільби та багато іншого. Були задіяні групи розвідки, евакуації, вогневої підтримки, штурмова група та групи евакуації.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!