У Львівській області виявили 15 заяв про голосування вдома, написаних одним почерком

У Дрогобицький відділ поліції місцевий мешканець повідомив про те, що 26 жовтня під час підрахунку голосів на одній з виборчих дільниць району було виявлено 15 заяв, написаних від імені різних людей написані одним почерком, про надання можливості голосувати за місцем проживання за станом здоров’я. Про це інформує відділ комунікації поліції Львівської області.

До цих заяв були додані  довідки про те, що ці громадяни не можуть самостійно пересуватися.

За цим фактом слідчі територіального відділу поліції за процесуального керівництва Дрогобицької місцевої прокуратури відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 158 – 3 (фальсифікація, підроблення, викрадення, пошкодження або знищення виборчої документації, документації референдуму, викрадення, пошкодження, приховування, знищення печатки виборчої комісії, комісії референдуму, виборчої скриньки, списку виборців чи учасників референдуму) Кримінального кодексу України.

Максимальне покарання, передбачене санкцією статті — позбавлення волі до семи років, з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на термін п’ять років.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!