У Львівській школі № 7 в тестовому режимі запрацювала охоронна сигналізація та відеоспостереження

Опубліковано 6 Квітня 2018 о 19:15

У місті в багатьох навчальних закладах розпочали встановлювати камери відеоспостереження та облаштовувати сигнальні кнопки. У навчальному закладі встановлено камери відеоспостереження, тривожну кнопку, охоронну сигналізацію. Встановлено у всіх приміщеннях сигналізаційні датчики руху, що під’єднуються до пультової охорони та забезпечують негайний виїзд нарядів охорони до навчального закладу у випадку спрацювання сигналізації, повідомляє прес-служба ЛМР.

Нагадаємо, станом на сьогодні охоронну сигналізацію та відеоспостереження встановлено у 16 навчальних закладах, а саме: СЗШ І-ІІ ст. «Джерельце», ЛНВК «Школа-садок I-II ст. «Провесінь», ЛСШ І ступеня № 4, Львівська лінгвістична гімназія, Львівська гімназія «Престиж», СЗШ № 9, НВК «Школа І ст.-гімназія «Гроно», ДНЗ № 163, ДНЗ № 160, ДНЗ № 180 ЛДК СЗШ № 3, ЛЗШ І-ІІІ ступенів № 43, СЗШ № 91, ДНЗ № 167, ЛЗШ І ступеня «Світанок», ЛСЗШ № 7.

Тривають роботи з встановлення охоронної сигналізації та відеоспостереження в 6 навчальних закладах, а саме: ДНЗ № 12, ЗШ «Дивосвіт», ЛСШ І-ІІІ ступенів № 57 ім. Короля Данила, НВК «Школа-гімназія І-ІІІ ступенів блаженного Климентія та Андрея Шептицьких», ДНЗ № 134, ДНЗ № 153. Надавачі послуг охорони обладнують навчальний заклад камерами відеоспостереження з можливістю здійснення відеозапису та збереження даних відео. Кількість камер, що встановлюється на один навчальний заклад складає від 8 до 16 штук.

«Надавачі послуг охорони встановлюють сигналізаційні датчики руху, що під’єднуються до пультової охорони та забезпечують негайний виїзд нарядів охорони до навчального закладу у випадку спрацювання сигналізації. Навчальний заклад ставиться під сигналізацію як в цілому, так і окремі його приміщення. Це позитивно впливає на те, що працівники їдалень, які приходять на роботу швидше інших учасників освітнього процесу, знімають з сигналізації лише харчоблок, а решта школи залишається під сигналізацією. 

Також хочемо зауважити, що надавачі послуг охорони несуть повну матеріальну відповідальність за майно, прийняте під охорону», – повідомляють в управлінні освіти Львівської міської ради.

 

 
 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM