У львівській школі-інтернат №2 відкрили сучасну бібліотеку, meeting room та майстерню живопису та іконопису (фото)

Для вихованців Львівської школи-інтернату № 2 Мальтійська служба допомоги відкриває нові можливості для навчання, адже відтепер вони можуть насолоджуватися читанням нових та цікавих книг, готуватися до уроків та ЗНО, шукати інформацію та обмінюватися знаннями, використовуючи інтернет, та розвивати свої творчі здібності. Все це вони зможуть робити у декількох нових відремонтованих приміщеннях. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Сучасна бібліотека розмістилася у двох кімнатах. Але це не просто приміщення з книжками. Це перш за все місце для навчання. Ідея поєднання бібліотеки та навчальних кімнат виникла давно. В школу-інтернат приходить багато волонтерів, які допомагають учням різного віку робити домашні завдання, готуватися до іспитів. До сьогодні їм часто доводилося займатися в спальнях дітей, сидячи на ліжку. Звісно, про комфортне навчання за таких умов не йшлося. Новий навчальний рік діти та волонтери розпочнуть з навчання по-новому.

Meeting room – це дещо абсолютно нове для школи-інтернату. Це кімната створення для інтерактивного навчання, підготовки та проведення презентацій, доповідей, а найголовніше – для обміну досвідом та комунікації серед дітей не лише різних міст, а й країн. Забезпечуючи можливість сучасного навчання, ми відкриваємо перед дітьми двері в сучасний світ комунікацій.  

В Майстерні живопису та іконопису кожна дитина зможе розкрити свій дар. Дехто з вихованців школи-інтернату вже відвідували майстерню іконопису та здобули вже певні вміння. Тепер це зможе робити ще більше дітей в стінах школи.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!